Класифікація сушильних машин

 

Пральна і сушильна машинаПральні машини вже ні для кого не є чимось незвичайним та розкішним, адже такий агрегат є у кожному будинку. Їхнє велике розмаїття з різними функціями змушує очі розбігатися, а будь-який бажаючий може придбати стиралку відповідно до своїх уподобань та потреб. Проте на зміну пральним машинам прийшла нова техніка, з якою знайомі далеко не всі сушильні машини. Щоб краще розібратися у роботі даного агрегату, необхідно ретельно вивчити основні відмінності та функції машини.

Які види сушильних машин бувають

За класифікацією можна розділити сушильні машини на вентиляційні та конденсаційні. В даному випадку йдеться про те, як сушильна машина виводить вологе повітря. Техніка з вентиляційним принципом роботи просто виводить вологе повітря через вентиляцію на вулицю, тому в приміщеннях, де немає додаткового пристосування для сушіння повітря, такі машинки встановлювати не рекомендується.

Машинки конденсаційного типу виводять вологе повітря у камеру, після чого краплі стікають у резервуар. Такі сушильні машини не вимагають особливих умов установки. Також сучасні технології дозволили винайти сушарку з тепловим насосом, завдяки чому цей пристрій охолоджує повітря, що виходить з барабана. Така побутова техніка значно менше споживає електроенергії.

Причини несправностей сушильних машин

Іноді несправність сушильної машини може бути пов'язана з поломкою деталі, але трапляються випадки, коли причиною є щось незначне. Таким чином, якщо мотор в машині перестав обертатися, можливо, вам просто доведеться видалити сторонні елементи, які заважають роботі техніки. Якщо в сушильній машині перестав працювати датчик, який відстежує температуру, необхідні елементи просто замінити. Робити це самостійно не рекомендується, а краще звернутися до фахівця.

Сушарка може працювати, але при цьому програма буде постійно збиватися або тиск в системі буде недостатньо сильним. В цьому випадку вас врятує лише виклику майстра додому для діагностики та подальших усунення несправностей. Якщо відсутнє обертання барабана, подібне може свідчити про знос підшипників або ж осі, що обертається. При пошкодженні механіки може спостерігатись зайвий шум при роботі.

Як продовжити термін служби сушильної машини

Щоб машина для сушіння білизни працювала довго та без поломок, її необхідно правильно експлуатувати. До основних причин поломки цієї техніки можна віднести:

  • Перевантаження машини одягом. В інструкції завжди вказано максимальне завантаження речей, однак якщо ви сушите джинси або вовняні речі, то їх кількість слід трохи зменшити. Не рекомендується також поміщати в барабан сушильної машини надто мокрі речі.
  • При завантаженні речей акуратно розподіляйте їх руками, щоб у барабані не утворилася грудка, це допоможе уникнути поломки через велике навантаження.
  • Якщо не вчасно чистити фільтр та контейнер для збору вологи, це також спричинить необхідність звернення до майстра з ремонту. Не забувайте промиванням шланга, щоб уникнути його засмічення.
  • До поломки техніки може призвести природне зношування деталей. У цьому випадку поломку усунути досить просто - необхідно звернутися до сервісу з ремонту сушильних машин.
  • Деякі поломки можуть бути пов'язані із заводським браком. Яка б надійна та дорога техніка не була, але від подібного ніхто не застрахований. Щоб уникнути заводських несправностей, які не є причиною заміни техніки, необхідно купувати товар тільки в спеціалізованих магазинах і ретельно оглядати його перед покупкою.

Пральна і сушильна машна

Пам'ятайте, що лише правильна та акуратна експлуатація техніки допоможе працювати їй справно довгий час. Ніколи не заощаджуйте на засобах, призначених для чищення побутової техніки. Якщо все ж таки ваша сушильна машина з якоїсь причини вийшла з ладу, тоді рекомендуємо звернутися в ремонт сушильних машин, де наші майстри за короткий час виявлять поломку і усунуть її. Довіряйте свою техніку лише професіоналам, тоді вона служитиме вам довгі роки!