Доставка

Доставка майстром

Доставка і встановлення ( якщо потрібно ) здійснюється в день оформлення замовлення. Товар можна оплатити при отриманні, або платежем на розрахунковий рахунок. Доставка здійснюється тільки після попереднього узгодження з клієнтом, дзвінком на залишений в замовленні номер телефону. За півгодини до запланованого часу доставки, менеджер телефонує покупцеві і підтверджує актуальність замовлення.

Самовивіз

Найзручніший та найшвидший спосіб отримання свого товару. Ви особисто забираєте замовлення у нас в магазині.

Адреса магазину WSK:

смт. Чабани, вул. Машинобудівників 4В

Час роботи:

Понеділок-п'ятниця з 09:00 до 18:00.

Суббота з 09:00 до 14:00

Неділя - вихідний

Новая почта

Доставка у відділення

Швидкий спосіб доставки в усі регіони України з допомогою компанії «Нова Пошта». При цьому, можливий будь-який вид оплати, в тому числі «накладеним платежем». При якому, ви маєте можливість особисто перевірити товар під час отримання у відділенні пошти, після чого здійснити оплату і отримати товар. Посилка доставляється в відділення «Нової Пошти» у вашому місті. Для отримання необхідно пред'явити паспорт і номер декларації, який приходить на протязі години після підтвердження замовлення.

Новая почта

Адресна доставка

Найзручніший спосіб доставки по Україні! Кур'єр доставить вашу посилку на будь-яку адресу в зручний для вас час. Якщо у вас немає часу на поїздки до відділень «Нової Пошти», цей варіант доставки саме для вас.